Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Tábor Velké Heraltice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 6 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Penzion Svatoborský sklípek ubytování Tábor Penzion Velké Heraltice

Svatoborský sklípek (zahájení činnosti v roce 2003) je podnik rodinného typu, kde kořeny vinařství sahají hluboko do historie, počínaje našimi dědy a pradědy.

Detailní popis objektu Penzion Svatoborský sklípek ubytování Tábor Penzion Velké Heraltice a jeho okolí:

Sklep provozujeme pouze na objednávku, takže maximální soukromí našich hostů je zajištěno tím, že prostory využívá pouze objednaná skupina. Přímo před sklepem je možno zaparkovat jak osobní auta, tak i autobus. Věříme, že příjemné posezení ve vinném sklípku v srdci Moravského slovácka Vám zanechávzpomínku na pohostinnost tohoto kraje a že se budete znovu a znovu vracet, aby jste se propíjeli do tisíců chutí a vůní, které v sobě skrývají vína tohoto malebného kouta Moravy. Vinařská obec Svatobořice - Mistřín leží 3 km východně od Kyjova směrem na Hodonín a je začleněna do vinařské oblasti Kyjovské. Vlastní vinný sklep (postavený v roce 2000 - 2002) leží na mutěnické vinařské cyklostezce a je situován do okrajové části obce mimo zástavbu což zajišťuje hostům ničím nerušený pobyt.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Svatoborský sklípek Tábor - Velké Heraltice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Svatoborský sklípek

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Svatoborský sklípek, které nabízí ubytování ve městě (obci) Tábor - Velké Heraltice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Svatoborský sklípek. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Tábor - Velké Heraltice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.