Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Svratka a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Fotogalerie Chalupa ve Svratce.


Ubytování Svratka
Zděná chalupa se nachází v okrajové části městečka Svratka. K objektu vede příjezdová cesta. Tento je tak snadno dostupný automobilem. Vzdálenost do centra Svratky je 2 km. Objekt je dvoupatrový. V přízemí je velký obývací pokoj s kuchyňským koutem.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa ve Svratce

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Chalupa ve Svratce, které nabízí ubytování ve městě (obci) Svratka - Svratka. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Chalupa ve Svratce. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Svratka - Svratka je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.