Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Svobodné Dvory Hradec Králové a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 5 m/s


***

 Penzion U svatého Jana ubytování Svobodné Dvory Penzion Hradec Králové

Penzion u Svatého Jana *** je výsledkem náročné rekonstrukce původního statku v komfortní penzion. Klidné místo na okraji Hradce Králové
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonDetailní popis objektu Penzion U svatého Jana ubytování Svobodné Dvory Penzion Hradec Králové a jeho okolí:

Penzion U svatého Jana*** se nachází v klidné části Hradce Králové - Svobodné Dvory.

Celková kapacita penzionu je 55 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojíchPenzion u Svatého Jana *** je výsledkem náročné rekonstrukce původního statku v komfortní penzion. Při rekonstrukci byl brán ohled na stávající dispozice a celkový charakter místa, proto Vám svým klidem poskytne ideální podmínky pro relaxaci, rodinnou dovolenou i podnikové akce.Usedlost je tvořena hlavní budovou, ve které se nachází penzion a dalšími hospodářskými budovami, které ze tří stran obklopují velký dvůr.V arealu se nachází i restaurace se salonkem pro svatby, rodinné oslavy ale i školení.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U svatého Jana Svobodné Dvory - Hradec Králové

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U svatého Jana

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U svatého Jana, které nabízí ubytování ve městě (obci) Svobodné Dvory - Hradec Králové. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U svatého Jana. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Svobodné Dvory - Hradec Králové, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.