Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Švihov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 0 m/s


Penzion Švihovský dvůr ubytování Švihov

PENSION ŠVIHOVSKÝ DVŮR s vyhlídkou na nedaleký vodní hrad a první kopce Pošumaví. Uzavřený objekt s možností parkování, úschovy jízdních kol nabízí 2,3,4lůžkové pokoje s vlastním vybavevím, restauraci, pizzerii, salónek, saunu, terasu, pergolu s krbem.
disponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


http://ubytovani.kamsi.cz/plzen/penzion/svihovsky-dvur/detail/8551
Telefon(+420) 376 393 060 (Josef Zelený)
(+420) 739 083 703
 

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Švihovský dvůr Švihov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Švihovský dvůr

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Švihovský dvůr, které nabízí ubytování ve městě (obci) Švihov - Švihov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Švihovský dvůr. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Švihov - Švihov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.