Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Světlá Slaná a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Rodinný Světlá ubytování Světlá Penzion Slaná

Rodinný penzion Světlá se nachází v malebné oblasti Českého ráje u hory Kozákov ( 744 m n.m. ), která je známá především výskytem polodrahokamů a krásnou, rozmanitou okolní krajinou.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Penzion Rodinný Světlá ubytování Světlá Penzion Slaná a jeho okolí:

Našim hostům nabízíme ubytování ve 2 – 4 lůžkových, útulně zařízených pokojích se sociálním zařízením ( sprcha, WC ), možnost využití restaurace a malé knihovny, vhodné ke hraní společenských her či posezení u kávy. Při hezkém počasí mohou naši hosté využít i prostornou terasu.V letním období vyzývá nejbližší okolí Kozákova k mnoha možnostem výletů, jako je např. Dlaskův statek, hrad Trosky, Frýdštejn a Kost, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov, či Hrubá Skála se skalním městem, výstavy drahých kamenů. K dalším cílům patří i nedaleké Bozkovské jeskyně, rozhledny, Riegrova stezka, Betlémské a Klokočské skály a další. Ti, kteří preferují sportovnější vyžití jistě ocení síť cyklistických stezek, školu paraglidingu, jízdu na koni, horolezectví nebo golf.V zimním čase rádi přivítáme milovníky zimních sportů a turistiky ( vleky: Kozákov, známé areály Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou, upravené běžecké tratě )Troufáme si i na gurmány. Pokud máte rádi dobré jídlo, připravíme Vám kulinářský zážitek. Dobroty připravuje dnes již bývalý šéfkuchař z *****hotelu v Praze – Martin Hančl. Pokud máte nějaké speciální přání, je samozřejmě vhodné nás při objednávání pobytu informovat.Restaurace je otevřena 8.00 - 9.30 a 18.00 - 22.00h.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Další informace Vám rádi zodpovíme na našem

telefonu nebo e-mailuNástup na ubytování po 15.00 hodině a odjezdy do 9.30 hodin, pokud není domluveno jinak


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Rodinný Světlá Světlá - Slaná

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Rodinný Světlá

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Rodinný Světlá, které nabízí ubytování ve městě (obci) Světlá - Slaná. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Rodinný Světlá. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Světlá - Slaná, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.