Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Světlá a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 6 m/s


Chalupa Pod Blaníkem ubytování Světlá

Zveme Vás k příjemné rekreaci pod bájnou horou Blaník ve stylovém stavení, které se nachází v malé klidné osadě Světlá 2 km od Louňovic pod Blaníkem.

Detailní popis objektu Chalupa Pod Blaníkem ubytování Světlá a jeho okolí:

K dispozici je samostatná část 2+1 s 6 lůžky , má uzavřený dvůr s možností parkování a venkovní bazén. Na pozemku se nachází vlastní rybník s možností chytání kaprů. Stavení je vybaveno zařízenou kuchyní se sporákem, ledničkou. V obývací ložnici je stylová kachlová pec s možností spaní. TV + satelit, sprcha, WC.V objektu je elektrické vytápění s možností topení v kachlové peci.U objektu se nachází velká zatravněná zahrada s posezením , grilem a ohništěm. Návštěvníkům je k dispozici společenská místnost s biliárem.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Pod Blaníkem Světlá

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Pod Blaníkem

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Pod Blaníkem, které nabízí ubytování ve městě (obci) Světlá - Světlá. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Pod Blaníkem. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Světlá - Světlá, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.