Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Svatý Jan nad Malší a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Leona ubytování Svatý Jan nad Malší

http://www.e-chalupy.cz/jizni_cechy/sedlce-ubytovani-na-polosamote-6642.php
K hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion Leona ubytování Svatý Jan nad Malší a jeho okolí:

Rodinný dům v rustikálním stylu na konci vesničky Sedlce v Jižních Čechách u Novohradska. Dům Vám zaručuje maximum pohodlí, soukromí a naprostý klid. Ubytování až pro 12 lidí. Jihočeská vesnice Sedlce má z turistického hlediska ideální umístění. V okruhu do 50 - ti km je možné vyjíždět všemi směry na výlety a shlédnout tak nejvýznamnější památky a krásy přírody z jihu Čech. Ideální pobyt pro aktivní odpočinek i relax. V případě zájmu možnost vlastního řidiče a chůvy na hlídání dětí.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Leona Svatý Jan nad Malší

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Leona

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Leona, které nabízí ubytování ve městě (obci) Svatý Jan nad Malší - Svatý Jan nad Malší. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Leona. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Svatý Jan nad Malší - Svatý Jan nad Malší, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.