Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Svatý Jan a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Rekreační Středisko Chatky Zrůbek ubytování Svatý Jan

Ubytování v dřevěných chatkách u Slapské nádrže. Rekreační pobyty v klidném prostředí přímo u vody, vhodné zejména pro rybáře.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaDetailní popis objektu Rekreační Středisko Chatky Zrůbek ubytování Svatý Jan a jeho okolí:

Rekreační středisko Chatky Zrůbek nabízí ubytování v deseti 4-lůžkových dřevěných chatkách s výhledem na řeku. Chatky jsou přímo u soutoku řeky Brziny a Vltavy, ideální místo pro rybáře a pro odpočinek v přírodě. Chatičky jsou vybaveny vlastní kuchyňkou nebo je stravování možné v nedaleké restauraci. Sociální zařízení je společné v areálu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko Chatky Zrůbek Svatý Jan

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko Chatky Zrůbek

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko Chatky Zrůbek, které nabízí ubytování ve městě (obci) Svatý Jan - Svatý Jan. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko Chatky Zrůbek. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Svatý Jan - Svatý Jan, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel U Jezera Klučenice
***

Hotel U Jezera
[ ubytování Klučenice ]

U Jezera : Hotel U Jezera se skládá z hlavní jednopatrové budovy a několika menších budov umístěných v areálu lesoparku. Předností hotelu U Jezera je venkovní plavecký bazén, dětský bazén s dětským hřištěm a tenisový kurt s možností kombinací volejbalu a nohejbalu. Pro zpříjemnění času stráveného v areálu hotelu je Vám ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon