Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Svatoňovice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 6 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


Chata pod oborou ubytování Svatoňovice

Nově postavena zděna chata pro 6 osob od 167 kč osoba noc. Chata je situována v údolí řeky Moravice, v blízkosti vodního díla Kružberk, restaurace Velkého Sedla 300m a Davidova Mlýna 850m


Detailní popis objektu Chata pod oborou ubytování Svatoňovice a jeho okolí:

kompletně zařízene patro chaty pro 6 osob pod Kružberskou přehradouZděná chata , postavená v roce 2011, poloha chaty je ideální k rodinné rekreaci, výletům do přirody, rybaření a mnoha sportovně rekreačním aktivitám, jako je cyklistika a podobně. Chata je situována v údolí řeky Moravice, v blízkosti vodního díla Kružberk, restaurace Velkého Sedla 300m a Davidova Mlýna 850m, kde je možnost celoročního rybaření, lanové dráhy, minigolfu a jiných aktivit. V zimních měsících, je ve vzdálenosti 7km otevřena lyžařská sjezdovka Guntramovice a zamrzlá jezera skýtají radost pohybu na bruslích, v letních pak možnosti horolezecké, vodácké, cyklistické, houbařské a to v chráněném území, druhé nejčistší oblasti české republiky.Chata má 2 oddělené pokoje, společnou kuchyň s obývacím pokojem, wc a koupelnou. Vlastní pergolu s grilem.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata pod oborou Svatoňovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata pod oborou

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata pod oborou, které nabízí ubytování ve městě (obci) Svatoňovice - Svatoňovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata pod oborou. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Svatoňovice - Svatoňovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.