Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Sušice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 0 m/s


**

 Penzion Restaurace U Vítovců ubytování Sušice

Ubytování v penzionu, stravování v restauraci. Pro hosty je k dispozici vinárna a terasa.
disponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Restaurace U Vítovců ubytování Sušice a jeho okolí:

Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení v restauraci a penzionu "U Vítovců", která se nachází poblíž centra města Sušice. Tradičně velmi chutná kuchyně již několik let láká stále nové zákazníky, pro které je k dispozici vinárna, bar, salonek, terasa a prostorná restaurace s tanečním parketem. Restaurace má kapacitu 60 míst, salonek 18 míst a vinárna s terasou celkem 80 míst.

Penzion U Vítovců nabízí ubytování pro 17 hostů v podkrovních pokojích. Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a WC), TV a SAT. Máte-li s sebou svého čtyřnohého kamaráda, ubytujeme jej zdarma. Tuto informaci nám prosím oznamte předem.

Ceny ubytování:

děti do 7 let zdarma

děti od 8 let do 14 let 160 Kč/noc

dospělí 320 Kč/noc

Snídaně: 80 Kč

Provozní doba:

pondělí - čtvrtek: 11 - 23 hod.

pátek - sobota: 11 - 24 hod.

neděle: 11 - 22 hod.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Restaurace U Vítovců Sušice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Restaurace U Vítovců

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Restaurace U Vítovců, které nabízí ubytování ve městě (obci) Sušice - Sušice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Restaurace U Vítovců. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Sušice - Sušice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.