Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Sušice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion V Lukách ubytování Sušice

Pension se nachází v nádherném prostředí Šumavy, v blízkosti lesa a zlatonosné řeky Otavy, nedaleko města Sušice. Rozsáhlá síť značených cyklostezek a turistických tras Vás zavede do nejkrásnějších zákoutí Šumavy.

Detailní popis objektu Penzion V Lukách ubytování Sušice a jeho okolí:

Kapacita pensionu je 28 osob. Všechny pokoje mají vlastní sprchu, WC , TV a rádio. Možnost přistýlky. Hostům nabízíme posezení na letní terase pod slunečníky, pohodlná lehátka u bazénku zpříjemní Váš odpočinek. Velký travnatý pozemek je vhodný pro míčové hry. houpačky pro děti. Možnost večerního opékání u ohniště. Koupání, plavání v Otavě 10min pěšky od Pensionu. Aquapark Horažďovice s vířivkami, saunou, toboganem 20km.Půjčujeme kvalitní trekkingová kola s odpruženou vidlicí, nosičem a brašnami a lodě.Rádi Vám poradíme při výběru tras a poskytneme Vám vhodné mapy a popisy. V blízkosti pensionu se nachází zastávka autobusu.Letní aktivity: turistika, cykloturistika, vodní sporty, rybaření, houbaření. Město poskytuje návštěvníkům bohaté kulturní a sportovní vyžití. Nachází se zde muzeum Šumavy, městské koupaliště, kino, tenisové kurty, bowling, zimní stadion. Do města (3km) vede od pensionu podél řeky Otavy turistická stezka a cykostezka. Jízda autem - 5min.V okolí naleznete nepřeberné množství historických, přírodních a kulturních památek, ledovcová jezera, čarokrásné údolí řeky Vydry, slatě, hluboké lesy a bývalá rýžoviště zlata potěší milovníky přírody. Mezi vyhledávané turistické cíle patří Hrad Kašperk, největší zřícenina hradu v Čechách – Rábí a zámek Velhartice.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion V Lukách Sušice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion V Lukách

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion V Lukách, které nabízí ubytování ve městě (obci) Sušice - Sušice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion V Lukách. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Sušice - Sušice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.