Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Sudoměřice Sudoměřice u Bechyně a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Penzion Fontána ubytování Sudoměřice Penzion Sudoměřice u Bechyně

Penzion Fontána se nachází v obci Sudoměřice u Bechyně, při hlavní silnici mezi Táborem a Bechyní, v malebné přírodě Jižních Čech. Ubytování je provozováno jako celoroční. V hotelu nabízíme celkovou ubytovací kapacitu v počtu patnácti lůžek.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Fontána ubytování Sudoměřice Penzion Sudoměřice u Bechyně a jeho okolí:

Penzion Fontána se nachází v obci Sudoměřice u Bechyně, při silnici mezi Táborem a Bechyní, v malebné přírodě Jižních Čech. Ubytování je provozováno jako celoroční. V penzionu nabízíme celkovou ubytovací kapacitu v počtu patnácti lůžek. Pokoje prošly kompletní rekonstrukcí. Každý pokoj má své vlastní WC a koupelnu. Na požádání jsou pokoje vybaveny televizory se satelitní přípojkou. Možnosti rekreace Penzion Fontána je vzhledem ke své poloze ideálním výchozím místem pro výlety po blízkém i vzdálenějším okolí. Ať již chce podnikat výlety pěšky, na kole nebo u nás zaparkovat auto a vydat se dále bez stesu v dopravě vlakem nebo autobusem, vždy najdete zajímavou turistickou cestu, kulturní památku nebo přírodní útvar. Po návratu si určitě pochutnáte na večeři u nás nebo vám přijde vhod venkovní posezení u grilu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Fontána Sudoměřice - Sudoměřice u Bechyně

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Fontána

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Fontána, které nabízí ubytování ve městě (obci) Sudoměřice - Sudoměřice u Bechyně. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Fontána. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Sudoměřice - Sudoměřice u Bechyně, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.