Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Suchdol nad Lužnicí a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Alešův Dvůr ubytování Suchdol nad Lužnicí

Penzion Alešův Dvůr se nachází v krásné tiché jihočeské krajině v Chlumu u Třeboně - Hamr. V jeho blízkosti se nachází 2 rybníky - Hejtman vzdálený asi 3 km a blíže položený Hraničár - přibližně 0,4km.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Alešův Dvůr ubytování Suchdol nad Lužnicí a jeho okolí:

UbytováníU nás naleznete dvou až pětilůžkové pokoje většinou s vlastním sociálním zařízením.

Jsme připraveni i na možnosti přistýlek.

Preferujeme klid, pohodu a soukromí v ubytování.

Kapacita Alešova Dvora je 10 pokojů po 2-5 lůžkách.

Venkovní zastřešené posezení je též k dispozici.

Místnost pro úschovu kol je v nádvoří.

Poloha penzionu je v tiché části obce s výhledem do volného prostranství.

V červenci 2010 jsme otevřeli zcela nový objekt s pokoji rovněž od 2 do pěti lůžek.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Alešův Dvůr Suchdol nad Lužnicí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Alešův Dvůr

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Alešův Dvůr, které nabízí ubytování ve městě (obci) Suchdol nad Lužnicí - Suchdol nad Lužnicí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Alešův Dvůr. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Suchdol nad Lužnicí - Suchdol nad Lužnicí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion u Lípy Suchdol nad Lužnicí
***

Penzion u Lípy
[ ubytování Suchdol nad Lužnicí ]

Jů, Krteček s čepicí, Krteček, Vochomůrka - 4x čtyřlůžkový pokoj - masivní manželská postel, dvě přistýlky. Muf, Rumcajs, Hele, Rákosníček - 4x třílůžkový pokoj - masivní manželská postel a přistýlka. Malá čarodějka - dvoulůžkový pokoj - masivní manželská postel, dětská postýlka. Večerníček - dvoulůžkový pokoj - masivn ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem