Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Šubířov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -5 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Pohoda ubytování Šubířov

Nabízíme ubytování ve 2 až 6 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. V nabídce máme 7x dvoulůžkový pokoj, 2x třílůžkový, 2x pětilůžkový, 5x čtyřlůžkový, 3x šestilůžkový a 1x dvoulůžkový apartmán. Celková kapacita je 70 osob.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internetDetailní popis objektu Penzion Pohoda ubytování Šubířov a jeho okolí:

Restaurace je rozdělena do dvou salónků a to : jeden větší,kde se pořádají větší oslavy,či svatby a druhý menší s funkčním krbem pro cca 20 osob.V areálu objektu se nachází bazén,vedle něj hřiště na nohejbal,či volejbal dle dohody.Ve vnitřních prostorách je dále sportovní místnost,která je vybavena kulečníkem,pinpongovým

stolem,stolním fotbálkem.

Dále hostům nabízíme suchou saunu i s bazénem,který je hned u východu ze sauny.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Pohoda Šubířov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Pohoda

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Pohoda, které nabízí ubytování ve městě (obci) Šubířov - Šubířov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Pohoda. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Šubířov - Šubířov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.