Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Strmilov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


**

 Chata Vodní Ráj ubytování Strmilov

Chata leží na břehu rybníka Komorníka na samotě v březovém háječku. Patrová postel, kuchyňka, gauč, splachovací WC, kamna, petrolejová lampa, vařič, kánoe. Kapacita 4 osoby. V ceně pronájmu je pr. rozsáhlých pozemků, jejichž součástí je i ŘOP bunkr.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasagolf stálá diskotéka - tanec - zábavatenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Chata Vodní Ráj ubytování Strmilov a jeho okolí:

Romantická chata s dokonalým výhledem na známý jihočeský rybník Komorník leží přímo na jeho břehu na samotě v březovém háječku. Na vodovod ani elektřinu v této chatě nenarazíte, zato její umístění je mimořádně atraktivní vzhledem k bezprostřední blízkosti vody a zároveň vysoké míře soukromí.Vybavení: patrová postel v obytné kuchyni, rozkládací gauč na verandě, splachovací WC (vodou z rybníka) v místnůstce sloužící zároveň jako sklad kol, kamna na dřevo, petrolejová lampa, plynový vařič a nádobí. Klientům je k dispozici kánoe, zahradní nábytek a ohniště. Kapacita objektu jsou 4 osoby. Těsně vedle chaty je možno si postavit stan a zvýšit tím počet ubytovaných osob. Parkování je těsně vedle objektu.Objekt v provozu od 15. 5. do 15. 9., přednostně týdenní pobyty od soboty do soboty. Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně je 3900,- Kč pro dva lidi, při více lidech 4900,- Kč za týden. Poslední týden v srpnu je cena o 500,- Kč nižší. Mimo sezonu je cena nižší o 1200,-Kč za týden. Za osoby bydlící ve stanu se zvyšuje cena o 100,-Kč na osobu a den. Při částečném obsazení chaty tato možnost nepřichází v úvahu.V ceně pronájmu je i pronájem okolního pozemku a dalších poměrně velkých přilehlých pozemků, jejichž součástí je například ŘOP bunkr z druhé světové války, který je umístěn necelých asi 30 metrů od chaty. Bunkr je našimi klienty vyhledáván nejen jako historická atrakce, ale i jako místo pro opalování, z něhož je nádherný výhled na okolní krajinu. I na těchto pozemcích je možné si postavit stan.Je možné si přivézt i psa nebo jiné zvíře, poplatek 500,-Kč za týden. Rekreační poplatek městu činí pro dospělého 8,- Kč denně.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Vodní Ráj Strmilov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Vodní Ráj

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Vodní Ráj, které nabízí ubytování ve městě (obci) Strmilov - Strmilov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Vodní Ráj. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Strmilov - Strmilov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.