Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Strmilov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Pod Šibeňákem ubytování Strmilov

Rodinný Pension Pod Šibeňákem - kompletně zrekonstruovaná vila z 30. let - se nachází v jižních Čechách mezi Jindřichovým Hradcem a Telčí v obci Strmilov, v nádherné a nedotčené přírodě České Kanady.

Detailní popis objektu Penzion Pod Šibeňákem ubytování Strmilov a jeho okolí:

Vedle celoročního ubytování a navazujících služeb (viz. Nabídka) je svou polohou v krajině hlubokých lesů s žulovými balvany a četnými rybníky ideálním místem pro milovníky turistiky, cykloturistiky, houbaření, koupání a rybaření. Pro zimní rekreanty jsou v okolí nedaleké Javořice upraveny značené běžkařské tratě a lyžařský vlek v Mrákotíně. Nezapomenutelnými zážitky jsou výlety parním vláčkem úzkokolejkou po České Kanadě, ke hradům Landštejn, Roštejn nebo Janštejn, či za krásami gotických a renesančních domů na náměstí ve Slavonicích a v Telči (viz. Turistika).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Pod Šibeňákem Strmilov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Pod Šibeňákem

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Pod Šibeňákem, které nabízí ubytování ve městě (obci) Strmilov - Strmilov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Pod Šibeňákem. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Strmilov - Strmilov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.