Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Strmilov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


Autokemp Relax Slunečnice ubytování Strmilov

Lesnatý areál Relax campu Slunečnice leží 10 km východně od Jindřichova Hradce u vesnice Střížovice-Vlčice na břehu rybníka Malý Ratmírov (72ha).

Detailní popis objektu Autokemp Relax Slunečnice ubytování Strmilov a jeho okolí:

Každá ubytovací jednotka má vybavenou kuchyňku, plynový vařič, lednici, 2 palandy, stůl, 4 židle a malou verandu. Sociální zařízení je společné, muži a ženy zvlášť. Rekreační pobyt začíná dnem příjezdu od 13 hod. a končí dnem odjezdu do 10 hod. Rekreant je povinen chatu a její okolí v den odjezdu řádně uklidit a předat spolu se zapůjčenými lůžkovinami pracovníkovi areálu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proAutokemp Relax Slunečnice Strmilov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Autokemp Relax Slunečnice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Autokemp Relax Slunečnice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Strmilov - Strmilov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Autokemp Relax Slunečnice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Autokemp věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Strmilov - Strmilov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.