Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Střítež u Jihlavy Střítež a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Hotel Tři Věžičky ubytování Střítež u Jihlavy Hotel Střítež

Hotel - Restaurant Tři Věžičky se nachází u dálnice D1(exit 112). Je vzdálen 7 km od města Jihlava směrem na Havlíčkův Brod, u obce Střítež. Hotel nabízí 3 salonky na školení, zajištění rautů, svateb, firemních prezentací apod.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Hotel Tři Věžičky ubytování Střítež u Jihlavy Hotel Střítež a jeho okolí:

Hotelovým hostům jsou k dispozici 2 apartmány, 9 pokojů KLASIK a 42 pokojů GARDE s vlastním sociálním zařízením, vybavených TV/SAT a minibarem, některé s výhledem do přírody. Možnost přístupu na internet.V přízemí je stylová restaurace s kapacitou cca 100 míst, která nabízí pestré pochoutky české i mezinárodní kuchyně.V suterénu se nachází salonek s vlastním sociálním zařízením, kapacitou cca 90 míst (dle akce), který je využíván k pořádání svatebních hostin, rautů, garden grill, firemní školení, obchodních sezení a prezentací. Tento salonek je možné propojit s venkovní terasou, kde je gril na selata, kuřata a steaky.

Novinka letních měsíců - obřad ve venkovním altánku.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Tři Věžičky Střítež u Jihlavy - Střítež

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Tři Věžičky

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Tři Věžičky, které nabízí ubytování ve městě (obci) Střítež u Jihlavy - Střítež. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Tři Věžičky. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Střítež u Jihlavy - Střítež, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Tři Věžičky Střítež u Jihlavy
***

Hotel Tři Věžičky
[ ubytování Střítež u Jihlavy ]

k odpočinku hostů. Restaurace nabízí vhodné prostory pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin ale i příjemných večerů při svíčkách. V létě posezení na venkovní zahrádce. V letních měsících je možné mít svatební obřad ve venkovním altánku. Ubytování: K ubytování v hotelu Tři Věžičky slouží 74 pokojů a 2 apartmán ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou