Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Strážný a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


Penzion Chlustov ubytování Strážný

Nově postavený penzion v klidném místě na samotě u lesa, obklopeným národním parkem Šumava s malebným výhledem do jeho panenské přírody . To vše a i mnohem více nabízí penzion Chlustov, kde Vás vždy ráda uvítá rodina Kočova.
 je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Penzion Chlustov ubytování Strážný a jeho okolí:

Vítejte na stránkách nově postaveného penzionu v klidném místě na samotě u lesa, obklopeným národním parkem Šumava s malebným výhledem do jeho panenské přírody . To vše a i mnohem více nabízí penzion Chlustov, kde Vás vždy ráda uvítá rodina Kočova.Nacházíme se ve vzdálenosti cca 7 km od Horní Vltavice a 4km od hraničního přechodu do SRN Strážný. Přesné umístění či Informace o turistických možnostech u nás a v našem kraji najdete v pododkazech těchto stránek.Velkou zajímavostí našeho penzionu, je také to, že se zde nachází ekologická farma specializující se na chov masného skotu.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Chlustov Strážný

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Chlustov

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Chlustov, které nabízí ubytování ve městě (obci) Strážný - Strážný. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Chlustov. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Strážný - Strážný, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.