Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Strážná a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 6 m/s


Ubytovna Strážná ubytování Strážná

Rekreační objekt je vhodný pro školy v přírodě,tábory,výlety a soustředění,lyžařské výcviky,firemní a soukromé akce.V rámci celoročního provozu vám nabízíme domácí prostředí i pro individuální pobyty s aktivním odpočinkem v náruči panenské přírody.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa


Detailní popis objektu Ubytovna Strážná ubytování Strážná a jeho okolí:

Ubytovací kapacita objektu je 45 lůžek s možností 3 přistýlek. K dispozici jsou různé velikosti pokojů, jejichž specifikaci i plánek naleznete na webových stránkách. Při pobytu lze využít také kompletně vybavenou kuchyň k vlastnímu vaření. Na přání vám zajistíme dovoz jídla po celou dobu pobytu. V letním období můžete využít možnost vlastního grilování s venkovním posezením.

Parkování pro hosty je zajištěno před budovou ubytovny a je zcela zdarma. V naší ubytovně rádi přivítáme Vašeho domácího mazlíčka, předpokladem je však jeho plná zvladatelnost.

Obec Strážná se nachází 15 km od městečka Lanškroun. Leží v podhůří Orlických hor a Jeseníků v nadmořské výšce 610 m. Strážná je součástí cyklotras pro náročnější cyklisty a v zimním období ideální pro provozování většiny zimních sportů.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Strážná Strážná

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Strážná

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Strážná, které nabízí ubytování ve městě (obci) Strážná - Strážná. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Strážná. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Strážná - Strážná, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.