Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Štoky a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion 324 ve Štokách ubytování Štoky

Nabízíme ubytování v 11 pokojích. S celkovou kapacitou 32 lůžek s možností přistýlky.8 pokojů s vlastním WC a sprch.koutem. Možnost využití společné kuchyně nebo stravování v nedaleké restauraci.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion 324 ve Štokách ubytování Štoky a jeho okolí:

Barevná TV, společné sociální zařízení a kuchyně s plným vybavením.Pokoje č. 0, 1, 2, 9 a 10 v ceně 200 Kč za 1 osobu na 1 noc.Při dlouhodobějším ubytování 170 Kč. Pokoje č. 3 – 8 mají vlastní WC, barevnou TV a sprchový kout. Cena 250 Kč za 1 osobu na 1 noc. Při dlouhodobějším ubytování 200 Kč.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion 324 ve Štokách Štoky

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion 324 ve Štokách

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion 324 ve Štokách, které nabízí ubytování ve městě (obci) Štoky - Štoky. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion 324 ve Štokách. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Štoky - Štoky, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.