Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Štíty a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s


Penzion Acrobat Park ubytování Štíty

Penzion a sportovní centrum Acrobat Park se nachází prakticky v centru města Štíty, asi pět minut chůze z náměstí. Majitel & provozovatel olympijský šampion Aleš Valenta.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Acrobat Park ubytování Štíty a jeho okolí:

Levné ubytování ve vybavených čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a balkonem, rychlý internet v internetové kavárně nebo wifi, základní občerstvení, možnost vlastní kuchyně nebo plné penze v cateringem, (během letní sezóny také přímo u nás v bufetu), půjčovnu trekingových kol pro hosty hotelu, běžek, potřebného vybavení pro skoky do vody na lyžích nebo snowboardu, turistiku, dvě špičkové trampoliny a možnost využití nedalekého, nově opraveného fotbalového hřiště! Do budoucna je plánována také tělocvična v blízkosti areálu Acrobat Parku a přímo v areálu posilovna, masáže atd. atd.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Acrobat Park Štíty

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Acrobat Park

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Acrobat Park, které nabízí ubytování ve městě (obci) Štíty - Štíty. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Acrobat Park. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Štíty - Štíty, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.