Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Štítná nad Vláří Štítná nad VláříPopov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Javorník ubytování Štítná nad Vláří Penzion Štítná nad VláříPenzionPopov

Penzion Javorník se nachází na okraji obce Štítná nad Vláří, v malebném kraji valašských kopců. Krajina vhodná pro cykloturistiku, walking, procházky, houbaření a další aktivity. Nabízíme ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích s TV a wifi zdarma.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracítenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


http://penzionjavornik.javor-st.cz/
Telefon(+420) 737 669 907 (Tománková Marie)
 

Detailní popis objektu Penzion Javorník ubytování Štítná nad Vláří Penzion Štítná nad VláříPenzionPopov a jeho okolí:

Náš penzion na Valašsku poskytuje ubytování:

1 x 3lůžkové studio s vlastním soc. zařízením, kuchyňskou linkou, TV, wifi a možností zapůjčení dětské postýlky

7 x 2 lůžkový s vlastním soc. zařízením, TV a wifi připojením. U pokojů je k dispozici společenská místnost a malá kuchyňka s lednicí.

Hosté si mohou objednat také snídaně čí polopenzi. V penzionu je k dispozici relax centrum s velkou nabídkou relaxačních a masážních procedur, fitness centrum s posilovnou a běžeckými pásy, ping-pongový stůl, tenisové kurty (v zimním období nafukovací tenisová hala) a úschovna kol, lyží nebo běžek.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Javorník Štítná nad Vláří - Štítná nad Vláří-Popov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Javorník

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Javorník, které nabízí ubytování ve městě (obci) Štítná nad Vláří - Štítná nad Vláří-Popov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Javorník. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Štítná nad Vláří - Štítná nad Vláří-Popov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.