Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Štěpánovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Ubytovna Pávice ubytování Štěpánovice

- hodně muziky za málo peněz - ubytovna nedaleko Tišnova - turisticky zajímavá lokalita Možnost grilování, snídaně, točené pivo.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Ubytovna Pávice ubytování Štěpánovice a jeho okolí:

- hodně muziky za málo peněz

- ubytovna nedaleko Tišnova

- turisticky zajímavá lokalita (hrad Pernštejn, klášter Porta Coeli, Městys Lomnice, tišnovská rozhledna, řeka Svratka, Mezinárodní expozice minerálů, hora Květnice)

V místě možnost grilování, točené pivo, snídaně.

Kapacita objektu čítá 9 lůžek.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Pávice Štěpánovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Pávice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Pávice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Štěpánovice - Štěpánovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Pávice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Štěpánovice - Štěpánovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.