Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Stehelčeves a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


Apartmány ubytování KINEX-Salavita ubytování Stehelčeves

Nabízíme Vám kvalitní ubytování v objektu bývalého pivovaru nedaleko města Kladna či Slaného. Objekt se nachází 5min. od dálnice směr Praha-Slaný-Chomutov, na hranice Prahy se dostanete do 10min., do středu města na metro Dejvická do 25min.


Detailní popis objektu Apartmány ubytování KINEX-Salavita ubytování Stehelčeves a jeho okolí:

V ceně apartmánů: přípojka k internetu v každém apartmánu, pokrytí WIFI sítí, případně přístup na internet v hlavní budově, bezplatné a bezpečné parkování v uzavřeném dvoře, příjezd jakýmkoliv kamionem, sjezd z dálnice Praha – Slaný-Chomutov 5 min. , zvážení nákladního vozu do 6 tun. V apartmánu probíhá 1x týdně zběžný úklid a výměna povlečení.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány ubytování KINEX-Salavita Stehelčeves

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány ubytování KINEX-Salavita

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány ubytování KINEX-Salavita, které nabízí ubytování ve městě (obci) Stehelčeves - Stehelčeves. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány ubytování KINEX-Salavita. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Stehelčeves - Stehelčeves, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.