Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Stárkov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s

Fotogalerie Apartmán Kolisko.


Ubytování Stárkov
Ubytování je v přízemí rodinného domu se samostatným vchodem. K dispozici jsou dvě ložnice, kuchyň propojená s obývacím pokojem, soc. zařízení a terasa. K domu patří rozlehlá zahrada a altán s krbem.Novinkou sezóny 2008 je bazén se solárním ohřevem.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Kolisko

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Apartmán Kolisko, které nabízí ubytování ve městě (obci) Stárkov - Stárkov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Apartmán Kolisko. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Stárkov - Stárkov je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.