Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Stará Ves nad Ondřejnicí a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Apartmány Stará Ves nad Ondřejnicí ubytování Stará Ves nad Ondřejnicí

Nabízíme ubytování v nově rekonstruovaném apartmánovém domě, který se nachází mezi Ostravou a Frýdkem - Místkem v klidné části obce Stará Ves nad Ondřejnicí. Pár kilometrů od letiště Mošnov.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Apartmány Stará Ves nad Ondřejnicí ubytování Stará Ves nad Ondřejnicí a jeho okolí:

Nabízíme ubytování v nově rekonstruovaném apartmánovém domě, který se nachází mezi Ostravou a Frýdkem - Místkem v klidné části obce Stará Ves nad Ondřejnicí. Pár kilometrů od letiště Mošnov.K dispozici jsou čtyři dvoulůžkové plně vybavené apartmány s možností přistýlky. Součástí každého apartmánů je kuchyňka, sociální zařízení, televize, připojení k internetu, možnost parkování přímo na pozemku. Vhodný pro rodiny s dětmi, mladé lidi, obchodní cestující, skupiny či jednotlivce. Apartmán se nachází přímo u nově vyasfaltované cyklostezsky Ostrava- Hukvaldy- Poodří- Beskydy, kde je také možnost jízdy na in- linech. K dispozici rozlehlá zahrada s možností grilování či slunění, v blízkosti se nachazí občerstvení Na Mlýně, obchod je vzdálen 500 m.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány Stará Ves nad Ondřejnicí Stará Ves nad Ondřejnicí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány Stará Ves nad Ondřejnicí

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány Stará Ves nad Ondřejnicí, které nabízí ubytování ve městě (obci) Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Ves nad Ondřejnicí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány Stará Ves nad Ondřejnicí. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Ves nad Ondřejnicí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.