Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Stará Ves a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s

Fotogalerie Rekreační Středisko RS RELAXA.


Ubytování Stará Ves
Rekreační středisko Relaxa – skvěle vybavené, nově zrekonstruované rekreační středisko Relaxa se nachází na úpatí hlavního hřebene Jeseníků, v krásné přírodě, na okraji obce Žďárský potok – Stará ves u Rýmařova (cca 6 km za Rýmařovem, směrem na Šumperk).
V hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko RS RELAXA

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Rekreační Středisko RS RELAXA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Stará Ves - Stará Ves. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Rekreační Středisko RS RELAXA. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Stará Ves - Stará Ves je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.