Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Stará Ves a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s


Rekreační Středisko RS RELAXA ubytování Stará Ves

Rekreační středisko Relaxa – skvěle vybavené, nově zrekonstruované rekreační středisko Relaxa se nachází na úpatí hlavního hřebene Jeseníků, v krásné přírodě, na okraji obce Žďárský potok – Stará ves u Rýmařova (cca 6 km za Rýmařovem, směrem na Šumperk).
V hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Rekreační Středisko RS RELAXA ubytování Stará Ves a jeho okolí:

Rekreační středisko Relaxa – skvěle vybavené, nově zrekonstruované rekreační středisko Relaxa se nachází na úpatí hlavního hřebene Jeseníků, v krásné přírodě, na okraji obce Žďárský potok – Stará ves u Rýmařova (cca 6 km za Rýmařovem, směrem na Šumperk), v nadmořské výšce cca 720 m.n.m. Středisko skvěle dopravně dostupné ze státní silnice č. 11 spojující Ostravu a Hradec Králové. Celoroční provoz, lyžování, snowboarding, běžky, snowkiting, sněžnice, lyžařská škola, v blízkosti sjezdovky s umělým zasněžováním a známé běžkařské tratě. Ve vybraných termínech a aktivitách lyžařský instruktor zdarma. Atraktivní a mimořádně cenově dostupné lyžařské tábory pro děti s názvem SNOWBOSS. Na jaře v létě a na podzim vysokolanové centrum, nízkolanové centrum, dvě lezecké stěny, lukostřelba, paintball, airsoft, bungee-trampolína, skok do prázdna a další adrenalinové atrakce. Večerní programy, venkovní posezení s možností grilování. Skupinová i individuální turistika. Lyžařské kurzy, školy v přírodě, sportovní kurzy, školní výlety, rodinné pobyty, školení, semináře, firemní akce. Teambuildingové akce se skvělým outdoorovým programem. Ubytování pro rodiny s možností atraktivního programu. Svatby, společenské akce, rodinné oslavy. Ve středisku školící a společenské místnosti, tři společné prostory vybaveny plazmovou televizí, s možností připojení počítače či notebooku pro školení či prezentaci. Celá Relaxa pokryta wi-fi připojením k internetu. V létě k zapůjčení horská kola.

Provozovatelem RS Relaxa je STAN-Special Team for Adventure in Nature, j

Ostatní Vám dají pouze ubytování, my vám přidáme jedinečný program!


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko RS RELAXA Stará Ves

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko RS RELAXA

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko RS RELAXA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Stará Ves - Stará Ves. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko RS RELAXA. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Stará Ves - Stará Ves, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.