Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Spálov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Švamlův Mlýn ubytování Spálov

Penzion vznikl přestavbou starého mlýna v Oderských vrších.Nabízíme 13 stylových pokojů se soc. zařízením, TV, telefonem. Možnost internet. V provozu je restaurace, venkovní bazén 12x5m, dětské hřiště, krytá venkovní terasa, dva tenisové kurty,basketbal.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Penzion Švamlův Mlýn ubytování Spálov a jeho okolí:

Penzion s jeho stylovou restaurací s celoročním nekuřáckým provozem se nachází v Oderských vrších na pokraji obce Klokočůvek,asi 10 km SZ od města Odry. Součástí penzionu je restaurace pro 45 hostů a krytá terasa s 25 místy.Penzion ve dvou budovách nabízí celkem 18 pokojů s celkovou kapacitou 40 pevných lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením,televizí, telefonem s možností připojení na internet. Nedílnou součástí je také společenský sál s kapacitou 50 míst, který je především určen pro svatební hostiny, oslavy všeho druhu, firemní prezentace a pod. Předností sálu je možnost využití videoprojekce. K odpočinku a sportovnímu vyžití slouží 2 kvalitní tenisové kurty, basketbalové hřiště, kurt pro plážový volejbal,venkovní bazén, dobře vybavené dětské hřiště, venkovní gril a infrasauna. Motorizovaným návštěvníkům je k dispozici bezplatné parkoviště. Zájemci o cykloturistiku si mohou vypůjčit horská kola.Vybavení areálu penzionu a jeho okolní příroda nabízí všem ubytovaným i ostatním návštěvníkům dostatečný pasivní i aktivní odpočinek.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Švamlův Mlýn Spálov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Švamlův Mlýn

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Švamlův Mlýn, které nabízí ubytování ve městě (obci) Spálov - Spálov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Švamlův Mlýn. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Spálov - Spálov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.