Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Spálené Poříčí a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel VE DVOŘE ubytování Spálené Poříčí

Hotel Ve dvoře vznikl přestavbou velkostatku v roce 2006. K hotelu patří stylová restaurace a společenský sál, kde se dříve nacházela barokní konírna.Vhodný je pro pořádání romantických svateb.Pro milovníky sportu a turistiky lze ušít pobyt na míru.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolftenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel VE DVOŘE ubytování Spálené Poříčí a jeho okolí:

Hotel Ve dvoře vznikl přestavbou velkostatku v roce 2006. Při buování hotelu se dbalo na zachování charakteru budovy. Hotel nabízí komfortní ubytování v nově zařízených pokojích. K hotelu patří stylová restaurace a společenský sloupový sál, kde se dříve nacázela barokní konírna. Velmi vhodný je také pro pořádání romantických svateb- přímo naproti hotelu se nachází renesanční zámek, kde lze uskutečnit svatební obřad a následnou hostinu pak v sále hotelu. Spálené Poříčí se nachází v lesnaté krajině pod Brdy, nedaleko vojenského újezdu, asi 25 km od Plzně. V okolí se nachází mnoho značených tras vhodných pro pěší turistiku i cykloturistiku. V hotelu můžete posedět ve stylovém sloupovém sálu, kde je umístěna restaurace. U nás si můžete zdarma zapůjčit knihu a společenské hry. Rádi Vám zajistíme masáže, pedikůru, projížďku na koních, chytání ryb či výuku country tanců. Ušijeme Vám pobyt na míru zcela dle Vašich potřeb a přání.