Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Šonov u Nového Města nad Metují ProvodovŠonov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s

Fotogalerie Penzion Hostinec Ve statku.


Ubytování Šonov u Nového Města nad Metují Penzion ProvodovPenzionŠonov
Penzion nabízí celoroční ubytování ve vesnickém styku,domácí českou kuchyni,venkovní grilování s posezením a dětským koutkem.Je dobře dostupný autobusem i vlakem.V místě můžete jezdit na koních.Blízká přehrada Rozkoš umožní koupání,rybaření,vodní sporty.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Hostinec Ve statku

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Hostinec Ve statku, které nabízí ubytování ve městě (obci) Šonov u Nového Města nad Metují - Provodov-Šonov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Hostinec Ve statku. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Šonov u Nového Města nad Metují - Provodov-Šonov je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.