Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Šonov u Nového Města nad Metují ProvodovŠonov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


Penzion Hostinec Ve statku ubytování Šonov u Nového Města nad Metují Penzion ProvodovPenzionŠonov

Penzion nabízí celoroční ubytování ve vesnickém styku,domácí českou kuchyni,venkovní grilování s posezením a dětským koutkem.Je dobře dostupný autobusem i vlakem.V místě můžete jezdit na koních.Blízká přehrada Rozkoš umožní koupání,rybaření,vodní sporty.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


http://www.hostinecvestatku.cz/
Telefon(+420) 491 472 261 (Jiří Maryška)
(+420) 774 782 093 (Jiří Maryška)
 

Detailní popis objektu Penzion Hostinec Ve statku ubytování Šonov u Nového Města nad Metují Penzion ProvodovPenzionŠonov a jeho okolí:

Hostinec zaručuje poklidnou a pohodovou dovolenou ve venkovském duchu. Je umístěn na klidném místě v okrajové části obce. Je dobře dostupný autobusem i vlakem. Autobusová zastávka je hned u hostince a vlakové nádraží ve vzdálenosti 1,5km. Hostinec má své vlastní parkoviště i možnost parkování v uzavřeném dvoře, kde je možné uschovat kola. Zdarma.

Hostinec má svoji restauraci s výbornou domácí kuchyní s celoročním provozem. V letních měsících se griluje venku s posezením. Kde je i dětský koutek. Restaurace má celkem kapacitu pro 50 osob se salónkem pro 20 osob + velký sál až pro 70 osob.

Hostinec nabízí ubytování v standardním vybavení, povlečení,ručník je v ceně. Každý pokoj má své sociální zařízení (sprchový kout,umyvadlo a WC). Pokoje jsou 1x dvoulůžkový, 1x třílůžkový, 3x čtyřlůžkový a 1x pětilůžkový.Cena ubytování za osobu/noc je 270 Kč. Kouření je možné na chodbě před pokoji, kde je k dispozici společná varná konvice a chladnička. Ubytovat se můžete i se svým domácím mazlíčkem. Za psa si účtujeme poplatek za noc 100,-- Kč.

Okolí hostince nabízí plno zajímavých aktivit. V místě je možné si domluvit jízdu na koních. Nedaleko u Nového Města n/M najdete letiště s vyhlídkovými lety. Za koupáním se můžete vydat k přehradní nádrži Rozkoš, kde můžete rybařit i provozovat vodní sporty. Bazény jsou ve městech Náchod, Dvůr Králové n/L. Kousek za hranicemi s PL se nachází lázeňské město Kudowa Zdroj, kde je aqua park a největší příhraniční tržnice

Pro milovníky cyklo i pěší turistiky je v okolí plno dobře značeních tras.Typy pro výlety:

V zimním období lyžařské areály:

Orlické hory – Deštné – 27km

Krkonoše – Pec pod Sněžkou – 50km

PL horské středisko Zieleniec – 15 km

U Trutnova – Mladé Budky 30 km

Za historií :

Nové Město n/M – zámek, park – 6km

Náchod – zámek - 7km

Opočno – zámek, obora -12km

Ratibořice – zámek, mlýn, bělidlo – 9km

Česká Skalice – muzeum B. Němcové, stará škola - 8km

Kuks – klášter, Braunův betlém – 25km

Broumov – klášter – 40km

Hronov – rodný dům A.Jiráska, léčivé prameny – 15km

Dobrošov – pevnost - 10km

Josefov – pevnost – 25km

Třebechovice p/O – mechanický betlém – 25km

Za skalami :

Adršpašsko – teplické skály – 35 km

Broumovské stěny – 40 km

ZOO se safari:

Dvůr Králové n/L
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Hostinec Ve statku Šonov u Nového Města nad Metují - Provodov-Šonov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Hostinec Ve statku

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Hostinec Ve statku, které nabízí ubytování ve městě (obci) Šonov u Nového Města nad Metují - Provodov-Šonov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Hostinec Ve statku. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Šonov u Nového Města nad Metují - Provodov-Šonov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.