Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Smiřice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 5 m/s


Statek, Ranč, Farma Habřina ubytování Smiřice

Rodinný statek na okraji obce Habřina nedaleko Hradce Králové v centru východních Čech. Vynikající podmínky pro turistiku a cykloturistiku. V dosahu cyklistiky areál Kuks, Safari Dvůr Králové nad Labem, Babiččino údolí atd.
Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Statek, Ranč, Farma Habřina ubytování Smiřice a jeho okolí:

Apartmán se samostatným vchodem ze dvora. Tři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vybavená kuchyň, WC, koupelna. Máme pro vás nachystáno mnoho tipů na výlety, včetně zapůjčení turistických a cyklistických map a propagačních materiálů. Můžete pozorovat běžný provoz malé zemědělské usedlosti. Pokud se nebudete bát, můžete si pohladit telátko nebo jiné hospodářské zvíře. Objekt není vytápěn, pouze letní sezóna

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proStatek, Ranč, Farma Habřina Smiřice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Statek, Ranč, Farma Habřina

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Statek, Ranč, Farma Habřina, které nabízí ubytování ve městě (obci) Smiřice - Smiřice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Statek, Ranč, Farma Habřina. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Statek, Ranč, Farma věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Smiřice - Smiřice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.