Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Šlapanice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Žlutý dům ubytování Šlapanice

malý penzion v dosahu MHD - spojení s Brnem, česká kuchyně, venkovní bazén, terasa. Pokoje s klimatizací, minibar, připojení na internet.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluna pokojích je telefon

Detailní popis objektu Penzion Žlutý dům ubytování Šlapanice a jeho okolí:

3x apartmán. . ...

Stejně jako máme v České republice rozličné přírodní a turistické podmínky - co region to jiné možnosti poznávání a odhalování přírodních krás a památek. Tak také co se týče ubytování jsou zde rozličné hotely a penziony, které nabízejí své ubytování pro rozličné skupiny i jednotlivce, dle jejich přání a možností. Pokud hledáte ubytování - Česká republika najdete pouze ubytování, kde jsou dostačující informace o ubytování, Popis a místo kde se uvedený hotel nebo penzion nachází kde se objekt nachází, popis cesty jak se tam dostat a také nabídku a možnosti všech služeb, které hotel nebo penzion poskytuje. Najdete zde hotely a pensiony poskytující ubytování různých kvalit, možností a finančních relací. Ubytování levné ale také pro náročnější zákazníky. Ubytování v soukromí, pensiony, hotely, horské chatky, areály. Ubytování na horách, v dolinách, ve městě, na venkově a i hotely, které nabízejí ubytování na zámku. Takovouto širokou nabídku ubytování v České republice poskytuje náš rezervační server. Takže Vám přejeme hezkou dovolenou a nebo třeba jen víkend a těší nás, že jste díky nám našli ten správný hotel a nebo penzion, který vám při těchto vaších volných chvílích poskytne ubytování dle vašeho přání a představ.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Žlutý dům Šlapanice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Žlutý dům

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Žlutý dům, které nabízí ubytování ve městě (obci) Šlapanice - Šlapanice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Žlutý dům. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Šlapanice - Šlapanice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.