Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Skuteč a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s

Fotogalerie Lázně Relaxační penzion Karafiát, s.r.o..


Ubytování Skuteč
Rodinný penzion KARAFIÁT byl otevřen v roce 1995 jako relaxační penzionrelaxační penzion. Pořádáme týdenní, víkendové či prodloužené relaxační pobyty s masážemi. Poskytujeme i jednotlivé masérské služby.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Lázně Relaxační penzion Karafiát, s.r.o.

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Lázně Relaxační penzion Karafiát, s.r.o., které nabízí ubytování ve městě (obci) Skuteč - Skuteč. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Lázně Relaxační penzion Karafiát, s.r.o.. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Lázně věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Skuteč - Skuteč je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.