Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Skuteč a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


Lázně Relaxační penzion Karafiát, s.r.o. ubytování Skuteč

Rodinný penzion KARAFIÁT byl otevřen v roce 1995 jako relaxační penzionrelaxační penzion. Pořádáme týdenní, víkendové či prodloužené relaxační pobyty s masážemi. Poskytujeme i jednotlivé masérské služby.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Lázně Relaxační penzion Karafiát, s.r.o. ubytování Skuteč a jeho okolí:

Penzion je umístěn v klidné přírodě Anenského údolí a toto prostředí je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Pro naše klienty je připraveno 7 pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV, bar, venkovní terasa.

Poskytujeme výhradně relaxační pobyty s masážemi (víkendové, prodloužené nebo týdenní pobyty). Masáže jsou vždy zaměřeny dle přání a potřeby klienta. Poskytujeme široký výběr relaxačních procedur jako např.: klasické masáže, lymfatické masáže, východní medicína, ajurvédská masáž, havajská lomi-lomi masáž, masáž lávovými kameny, reflexní tlakové masáže, Rozmarýnová masáž, Marocká masáž, relaxační přístrojové procedury jako např. koupel v hydromasážní vaně, Sunspektra, magnetoterapie a velmi účinné přístroje na pročištění lymfatického systému a posílení imunitního systému "lymfoveny".

Spokojenost našich klientů jse pro nás prioritní a tudíž se vždy snažíme maximálně vyhovět přáním a potřebám klienta, aby od nás odjížděl spokojen, odpočatý a plný enerige...

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proLázně Relaxační penzion Karafiát, s.r.o. Skuteč

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Lázně Relaxační penzion Karafiát, s.r.o.

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Lázně Relaxační penzion Karafiát, s.r.o., které nabízí ubytování ve městě (obci) Skuteč - Skuteč. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Lázně Relaxační penzion Karafiát, s.r.o.. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Lázně věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Skuteč - Skuteč, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.