Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Skorkov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Jizera ubytování Skorkov

Hotel Jizera se nachází v obci Otradovice vzdálené 20 minut jízdy autem severovýchodně od Prahy po R 10, v těsné blízkosti souměstí Brandýs nad Labem - Stará Boleslav. 16 pokojů s vlastním příslušenstvím, restaurace, školení, minigolf, monit. parkoviště.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Tel.: 222 532 534

Detailní popis objektu Hotel Jizera ubytování Skorkov a jeho okolí:

Hotel Jizera je ideálním místem pro rodinné výlety a dovolenou do přírody, konání firemních školení a seminářů, pořádání firemních a rodinných rautů, veřírků a oslav, svateb a dalších různých akcí včetně grilování.

V blízkosti hotelu protéká malebnou krajinou Polabské nížiny řeka Jizera, která se v nedaleké obci Káraný vlévá do řeky Labe, okolo hotelu se rozprostírají smíšené Staroboleslavské lesy, které jsou protkané značenými stezkami pro pěší a cyklocestami pro cyklisty.

V hotelu najdete půjčovnu kol, minigolf, dětský venkovní koutek, dvě vybavené školící místnosti, recepci, která nabízí úschovu cenných předmětů a kancelářské služby a v neposlední řadě klid, pohodu a kvalitní českou kuchyni. Občerstvit se můžete také na zahrádce s posezením a možností grilování pro uzavřenou společnost. Wi-Fi Free Area je samozřejmostí.

Váš vůz můžete zaparkovat na uzamykatelném, moninitorovaném parkovišti a pokud si přivezete vlastní kola, rádi Vám je uschováme. Domácím mazlíčkům vstup povolen na hotel i restauraci.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Jizera Skorkov

 
Vaše jméno:    *
Vaše příjmení:    *
Telefon:    *
Váš e-mail:    *
Jednolůžkový:                
Dvojlůžkový:                
Třílůžkový:                
Čtyřlůžkový:                
Jiný:                
Příjezd:
Odjezd:
Váš vzkaz:


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Jizera

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Jizera, které nabízí ubytování ve městě (obci) Skorkov - Skorkov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Jizera. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby v zařízení Hotel věděli kdo se ptá, či komu potrzují ubytování ve městě Skorkov - Skorkov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je nutné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Jizera Otradovice
***

Hotel Jizera
[ ubytování Otradovice ]

se můžete ve 2 apartmánech a 14 dvoulůžkových pokojích. Kapacitu 7 dvoulůžkových pokojů a obou apartmánů lze rozšířit až o 2 přistýlky. Maximálně 56 lůžek včetně přistýlek. Ubytování je situováno v 1. patře budovy, nerušené provozem restaurace. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a sociálním zařízením na pok ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon