Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Sedlčany a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Statek, Ranč, Farma Dražka.


Ubytování Sedlčany
Ubytování v nově vybudovaném areálu Farma Dražka zaměřený na chov sportovních koní a výcvik koní a jezdců.Vyjížďky do přírody ,kola.překrásná příroda.Dvou a čtyřlůžkové moderní pokoje s dřevěnými doplňkami.www.sweb.cz/farma.drazka T777258583
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasagolftenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Statek, Ranč, Farma Dražka

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Statek, Ranč, Farma Dražka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Sedlčany - Sedlčany. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Statek, Ranč, Farma Dražka. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Statek, Ranč, Farma věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Sedlčany - Sedlčany je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.