Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Sedlčany a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Ubytovna Turistická ubytovna Tatran ubytování Sedlčany

Ubytovna se nachází v Sedlčanech v blízkosti autobusového nádraží. Má kapacitu 25 lůžek, online systém rezervace, certifikace Cyklisté vítáni a Klubu českých turistů.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hoteluDetailní popis objektu Ubytovna Turistická ubytovna Tatran ubytování Sedlčany a jeho okolí:

Ubytovna se nachází v blízkosti autobusového nádraží, v areálu Městského fotbalového stadionu, zhruba 300m od Zimního stadionu a 300m od centra. Má kapacitu 25 lůžek ve dvou, třech a čtyř lůžkových pokojích. Jeden pokoj je bezbariérový, s vlastním sociálním zařízením a s vybavením pro hendikepované. V přízemí je vybavená kuchyňka a jídelna. Samozřejmostí je sušárna či přístup k internetu přes wifi. V areálu je možné parkovat a uschovat kola v uzamykatelné místnosti. Součástí areálu jsou dvě restaurace a sauna. Ubytovna má certifikace Cyklisté vítáni a Klubu českých turistů.

Ubytovna je určená především turistům, cykloturistům a externím pracovníkům. Dále je vhodná k ubytování hokejového či fotbalového mužstva a jiných sportovních nebo firemních skupin, s možností využití sportovních areálů.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Turistická ubytovna Tatran Sedlčany

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Turistická ubytovna Tatran

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Turistická ubytovna Tatran, které nabízí ubytování ve městě (obci) Sedlčany - Sedlčany. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Turistická ubytovna Tatran. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Sedlčany - Sedlčany, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.