Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Sadská a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Hotel Ostrov Garni ubytování Sadská

Ubytování Hotel Ostrov Garni Sadská : Hotel vyšší kategorie se nachází v klidné části města Sadská avšak jen dvě minuty chůze od náměstí. Vzdálenost z Prahy po dálnici D11 je pouze 30 km, exit 25.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Hotel Ostrov Garni ubytování Sadská a jeho okolí:

Ubytování Hotel Ostrov Garni Sadská :

Hotel vyšší kategorie se nachází v klidné části města Sadská avšak jen dvě minuty chůze od náměstí. Vzdálenost z Prahy po dálnici D11 je pouze 30 km, exit 25.Sadská ubytování v blízkosti Prahy Hotel Ostrov Garni popis :

Budova hotelu je po celkové rekonstrukci, provoz byl zahájen v létě 2007. Hotel Ostrov Garni nabízí ubytování na vysoké úrovni v moderně zařízených pokojích a apartmánech.Hotel Ostrov Garni Sadská ubytování :

V příjemném prostředí jsou vám k dispozici 4 dvoulůžkové pokoje, 4 apartmány a 2 apartmány s vybaveným kuchyňským koutem. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, toaletou, televizí a přípojkou na internet. Celková kapacita je 20 lůžek v 10ti pokojích a ještě s možností 5x přistýlky.Sadská hotel ubytování Ostrov Garni služby :

V ceně ubytování je zahrnuta kontinentální snídaně a připojení na internet. Ubytování se zvířátkem je možné za poplatek 120,- Kč na den. Lze platit platebními kartami.Ostrov Garni ubytování Sadská u Prahy aktivity v okolí :

Město Sadská se rozprostírá pod výrazně vystupujícím kopcem v polabské nížině. Bývalému lázeňskému městečku vévodí kostelík Sv. Apolináře. Lázeňskou historii dnes připomíná jen pramen minerální vody Sadka a expozice místního muzea. Krásnou procházkou však dojdete k Jezeru. Bývalá pískovna s čistou vodou je rájem rybářů, ale i oblíbeným místem ke koupání. Nedaleko Sadské je Kerský les známý z filmu "Slavnosti sněženek". Filmová hájenka zde skutečně stojí a nabízí Postřižinské pivo "Divočáka se zelím" i "se šípkovou". Pro ty co neholdují zlatému moku pramení v lese přírodní minerálka Josefský pramen alias Kerka. Celým Hrabalovým Kerskem návštěvníky provede Stezka Bohumila Hrabala. Uvidíte jak Hrabalovu chatu, tak pradávný menhir. Lesní ateliér Kuba nabízí v galerii po celý rok setkání s tvorbou českých malířů, sochařů, grafiků, fotografů, keramiků a jiných výtvarníků.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Ostrov Garni Sadská

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Ostrov Garni

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Ostrov Garni, které nabízí ubytování ve městě (obci) Sadská - Sadská. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Ostrov Garni. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Sadská - Sadská, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Ostrov Garni Sadská
****

Hotel Ostrov Garni
[ ubytování Sadská ]

2007. Hotel Ostrov Garni nabízí ubytování na vysoké úrovni v moderně zařízených pokojích a apartmánech.Hotel Ostrov Garni Sadská ubytování : V příjemném prostředí jsou vám k dispozici 4 dvoulůžkové pokoje, 4 apartmány a 2 apartmány s vybaveným kuchyňským koutem. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, toaletou, televizí ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
nabídka výhodné - Kemp Bungalovy Kersko Sadská
*

Kemp Bungalovy Kersko
[ ubytování Sadská ]

Sněženek. Najdete je v krásném borovicovém lese přímo na břehu Labe s přístupem jak z obce Kersko (autem, pěšky či na kole), tak přímo od řeky Labe (lodí, pěšky či na kole).Ubytování Sadská areál Bungalovy Kersko : V nově opraveném a otevřeném areálu (dokončeno 2007-06-30) jsou čtyři (4) překrásné dřevěné bungalovy každ ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou