Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rýmařov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s


***

 Hotel Avalanche ubytování Rýmařov

Nově postavený hotel se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku u obce Dolní Moravice přibližně 10 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu (1492 m n.m.), která patří k nejnavštěvovanějším střediskům.

Detailní popis objektu Hotel Avalanche ubytování Rýmařov a jeho okolí:

V oblasti se vyskytuje několik národních přírodních rezervací a jsou zde vynikající podmínky pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře, ale i pro turistiku a cykloturistiku. Velké množství jeskyní, kaskád, vodopádů, vynikající lyžařské podmínky a nádherná příroda láká po celý rok do Jeseníků množství tuzemských i zahraničních turistů. V areálu hotelu se nachází volejbalové hřiště, smluvně jsou zajištěny jízdy na koních, v zimě možnost jízdy na ruských saních přímo od hotelu. 1 km od hotelu (nad Dolní Moravicí) se nachází křižovatka většiny běžeckých tratí - nastoupit na tratě je možno před hotelem. V blízkém okolí hotelu je mnoho výborných podmínek pro lyžování, běžkování, turistiku, cykloturistiku. U hotelu je smluvně zajištěn tenisový kurt, fotbalové hřiště a volejbalové hřiště. V nedalekém lyžařském středisku Malá Morávka, které je od hotelu vzdáleno 2 km, mají lyžaři k dispozici celkem 3 vleky s nadstandartní šířkou sjezdovky. V její městské části Karlov (750 - 900 m n.m.), která patří vůbec k nejlépe vybaveným lyžařským střediskům v Jeseníkách, se nachází 10 vleků pro začátečníky i pokročilé lyžaře v délce od 300 do 700 m. Nejznámější lyžařské středisko Praděd - Ovčárna (1250 - 11400 m n.m.) nabízí 7 lyžařských sjezdovek s možností večerního lyžování, půjčovnou lyží a lyžařského vybavení ve vzdálenosti cca 10 km od hotelu. Hotelové parkoviště, recepce, směnárna, restaurace, čajovna, bar, kvárna, venkovní terasa, posezení u krbu, 3 konferenční místnosti (ozvučení místnosti, LCD projektor), pořádání školení, společenská místnost, vnitřní bazén s protiproudem, fitness, sauna, billiard, šipky, stolní tenis, hřiště s využitím k většině sportů, úschovna lyží, kopírka, pravidelné večerní programy.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Avalanche Rýmařov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Avalanche

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Avalanche, které nabízí ubytování ve městě (obci) Rýmařov - Rýmařov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Avalanche. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Rýmařov - Rýmařov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.