Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rychnov nad Kněžnou a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 6 m/s


Ubytování Antonín Beránek ubytování Rychnov nad Kněžnou

Nabízíme kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaném domě v historickém středu města Rychnov nad Kněžnou ve Svatohavelské ulici vedoucí do Starého náměstí.
K hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Ubytování Antonín Beránek ubytování Rychnov nad Kněžnou a jeho okolí:

Dlouhodobé ubytování je vhodné pro pracovníky firem působících ve městě nebo v okolí (např. firmy Fab nebo Škoda Auto Kvasiny...).

V případě neobsazenosti ubytovny poskytujeme i ubytování krátkodobé.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Antonín Beránek Rychnov nad Kněžnou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Antonín Beránek

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Antonín Beránek, které nabízí ubytování ve městě (obci) Rychnov nad Kněžnou - Rychnov nad Kněžnou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Antonín Beránek. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Rychnov nad Kněžnou - Rychnov nad Kněžnou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.