Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rybniště a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Relax ubytování Rybniště

Penzion Relax, dříve Malý Semerink, byl kdysi proslaveným letoviskem, poté, kolem roku 2006, školící a rekreační středisko Českých drah, ležícím v lesích u dnešního nádraží Chřibská, asi 2 km severovýchodně od Horní Chřibské.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Relax ubytování Rybniště a jeho okolí:

Penzion Relax, dříve Malý Semerink, byl kdysi proslaveným letoviskem, poté, kolem roku 2006, školící a rekreační středisko Českých drah, ležícím v lesích u dnešního nádraží Chřibská, asi 2 km severovýchodně od Horní Chřibské mezi Národním parkem Českosaské Švýcarsko a Lužickými horami. K dispozici jsou 3 objekty, 1. budova slouží k ubytování, nachází se zde také sauna, ve 2. budově se nachází zázemí jídelny, baru, školící místnosti, a herny. Celková kapacita objektu je 20 pokojů, 12 pokojů dvoulůžkových, 4 pokoje dvoulůžkové s přistýlkou, 2 pokoje třílůžkové a 2 čtyrlůžkové, přistýlka je možná. Umístění penzionu je vhodné pro školy v přírodě, letní tábory a ozdravné pobyty. Krásné a klidné místo pro uklidňující RELAX.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Relax Rybniště

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Relax

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Relax, které nabízí ubytování ve městě (obci) Rybniště - Rybniště. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Relax. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Rybniště - Rybniště, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Braun Nová Chřibská
***

Penzion Braun
[ ubytování Nová Chřibská ]

Nová Chřibská penzion Braun : Ubytování ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybavené nábytkem, sociálním zařízením, (WC a sprchový kout), televizí, satelitem. U penzionu se nachází hlídané parkoviště. Pobyt si můžete zpříjemnit pronájmem jízdních kol. K dispozici pinpongový stůl a venkovní ohniště s ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou