Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rybníky a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Penzion Jindřichův mlýn ubytování Rybníky

rodinný pension zrekonstruovaného objektu mlýna na řece Kocábě
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Jindřichův mlýn ubytování Rybníky a jeho okolí:

Jindřichův mlýn Vám nabízí:ubytovánív pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha),stravování formou polopenze (snídaně, večeře - minutková jídla),příjemné posezení ve stylové restauraci u krbu nebo pece (restaurace otevřena pro ubytované hosty denně od 18.00),výlety na horských kolech po okolní krajině -koupání ve Slapské přehraděa především klidné a příjemné rodinné prostředí v nádherné krajině Brdských lesů


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Jindřichův mlýn Rybníky

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Jindřichův mlýn

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Jindřichův mlýn, které nabízí ubytování ve městě (obci) Rybníky - Rybníky. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Jindřichův mlýn. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Rybníky - Rybníky, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.