Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Roztoky u Jilemnice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Chalupa U Krakonoše.


Ubytování Roztoky u Jilemnice
Je tu pro Vás pěkná podhorská chalupa na rozhraní Krkonoš a Českého ráje v obci Roztoky u Jilemnice. Chalupu je možno obývat celoročně. V každém ročním období je tu krásně.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa U Krakonoše

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Chalupa U Krakonoše, které nabízí ubytování ve městě (obci) Roztoky u Jilemnice - Roztoky u Jilemnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Chalupa U Krakonoše. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Roztoky u Jilemnice - Roztoky u Jilemnice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.