Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Roztoky u Jilemnice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Chalupa U Krakonoše ubytování Roztoky u Jilemnice

Je tu pro Vás pěkná podhorská chalupa na rozhraní Krkonoš a Českého ráje v obci Roztoky u Jilemnice. Chalupu je možno obývat celoročně. V každém ročním období je tu krásně.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Chalupa U Krakonoše ubytování Roztoky u Jilemnice a jeho okolí:

Chalupa U Krakonoše je na klidném místě nedaleko centra obce, nedaleko je obchod, cukrárna a restaurace.

Prostorná chalupa je plně vybavená pro 10 osob. Je zejména vhodná pro rodiny s dětmi. Děti zde najdou veliké pískoviště, houpačky, skluzavku, spoustu hraček, v zimě kopec na zimní radovánky.

V přízemí je velká společenská místnost s kuchyní, ložnice s 5 lůžky, koupelna, WC, komora a úžasný sklípek.

V podkroví je ložnice s 5 lůžky, WC, herna pro děti, stolní tenis a fotbal.

Za chalupou je posezení s grilem, ruské kuželky, petanque....

V okolí je spousta turistických a cyklistických tras, nedaleka horská střediska Krkonoš Vám zaručují kvalitní zimní lyžovačku, skalní města Českého ráje úžasná bludiště a scenérie a krajina Krkonošského podhůří vás nadchne svojí rozmanitostí.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa U Krakonoše Roztoky u Jilemnice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa U Krakonoše

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa U Krakonoše, které nabízí ubytování ve městě (obci) Roztoky u Jilemnice - Roztoky u Jilemnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa U Krakonoše. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Roztoky u Jilemnice - Roztoky u Jilemnice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.