Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rozsochy a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Fotogalerie Apartmán Ubytování U Pazderů.


Ubytování Rozsochy
Poskytujeme ubytování v klidné části obce Rozsochy. Ubytování zajištěno ve dvou apartmánech (2pokoje po 4 lůžcích, kuchyní, kabelovou TV + příslušenství) ve zrekonstruovaném objektu. Ideální výchozí bod pro turistiku, sport i odpočinek.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště kadeřnictví - holičství  je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Ubytování U Pazderů

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Apartmán Ubytování U Pazderů, které nabízí ubytování ve městě (obci) Rozsochy - Rozsochy. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Apartmán Ubytování U Pazderů. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Rozsochy - Rozsochy je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.