Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rozsochy a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Apartmán Ubytování U Pazderů ubytování Rozsochy

Poskytujeme ubytování v klidné části obce Rozsochy. Ubytování zajištěno ve dvou apartmánech (2pokoje po 4 lůžcích, kuchyní, kabelovou TV + příslušenství) ve zrekonstruovaném objektu. Ideální výchozí bod pro turistiku, sport i odpočinek.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště kadeřnictví - holičství  je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Apartmán Ubytování U Pazderů ubytování Rozsochy a jeho okolí:

Poskytujeme ubytování ve dvou apartmánech. Každý z nich je tvořen dvěma prostornými čtyřlůžkovými pokoji a příslušenstvím (kuchyňka, koupelna, WC). Po dohodě je možné zařídit přistýlku.Objekt, situovaný na okraji obce, prošel v nedávné době rekonstrukcí. Vozidlo lze zaparkovat v těsné blízkosti objektu. Vytápění je zajištěno. Ubytujeme i Vaše domácí mazlíčky - malá zvířata, kočku či psa. Venku je možnost posezení u ohniště.Cena za osobu:

jedna noc - 300,- Kč/noc

dvě a více nocí - 270,- Kč/nocSlužby v okolí:

pohostinství (cca 1 km), obchod se smíšeným zbožím (0,5 km), pošta (0,5 km),sokolovna (0,5 km), tenisové kurty (0,5 km), fotbalové hřiště (0,5 km), (0,5 km), dětské hřiště (0,5 km), autobusová zastávka (0,5 km, spojení do Bystřice n.P. zajištěno 4x denně v pracovní dny), nádraží ČD (2 km, zastávka leží na trati Tišnov - Žďár n.S.), lanové centrum, víceůčelová sportovní hala (bowling, squash, krytý i venkovní bazén), Paintball (5 km, Bystřice n. P.), přírodní koupání (5-10 km), další kulturní vyžití: Pernštejn, Zubštejn, Štarkov, rozhledna Karasín (v zimě i sjezdovka), Westernové městečko Šiklův mlýn, kostel ve Vítochově

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Ubytování U Pazderů Rozsochy

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Ubytování U Pazderů

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Ubytování U Pazderů, které nabízí ubytování ve městě (obci) Rozsochy - Rozsochy. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Ubytování U Pazderů. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Rozsochy - Rozsochy, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.