Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Rozsochatec a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Penzion Zámek Rozsochatec ubytování Rozsochatec

Penzion Zámek Rozsochatec nabízí ubytování v 2-4 lůžkových pokojích s příslušenstvím a apartmánech s wifi připojením. Vaše děti mohou využívat hřiště, pro vás jsou zdarma k dispozici tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště. Možnost jízdy na koních.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


http://www.zamekrozsochatec.cz
Mobil(+420) 606 944 956 (Petra Greifová)
 

Detailní popis objektu Penzion Zámek Rozsochatec ubytování Rozsochatec a jeho okolí:

Penzion Zámek Rozsochatec nabízí poklidnou i aktivní rodinnou dovolenou v příjemném prostředí Vysočiny. Ubytování je zajištěno v 2-4 lůžkových pokojích s příslušenstvím a 3-6 lůžkových apartmánech včetně bohaté snídaně.Hosté mají k dispozici:

- ubytování s příslušenstvím a wifi připojením

- vybavené kuchyňky, jídelny, společenskou místnost

- venkovní dětské hřiště

- tenisový, volejbalový kurt, hřiště na fotbal, ping-pong

- zahradu s ohništěm

- zámecký park

- dětské postýlky a krmící židličky

- dětský hrací koutek

- kurzy a programy nejen pro děti

- recepci a poradce pro výlety (denně 8-10)Prostorná klenutá místnost s krbem a barovým zázemím je využitelná i pro školení či větší oslavy, kterou lze pronajmout i samostatně.Zámecký park poskytuje nejen místo pro odpočinek, ale i sportovní vyžití. Kromě tenisového a volejbalového hřiště, jejichž užívání je zahrnuto v ceně je dále možno přímo v areálu zámku objednat agro prohlídku, projížďku na koních nebo rybolov. Pro náročné hosty připravujeme lov daňků v blízké oboře včetně následného odborného zpracování ulovené zvěřiny. Okoli Rozsochatce nabízí množství kulturních i přírodních krás, které můžete poznávat na kole, pěšky i automobilem. Rádi Vám předáme své zkušenosti a poradíme s návrhem výletů.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Zámek Rozsochatec Rozsochatec

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Zámek Rozsochatec

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Zámek Rozsochatec, které nabízí ubytování ve městě (obci) Rozsochatec - Rozsochatec. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Zámek Rozsochatec. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Rozsochatec - Rozsochatec, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.